برگرفته وبسایت پین باهیس

دفاع ساری از گل به خودی دی‌لیخت: این اشتباه‌، طبیعی است:: ورزش سه

0


کد خبر: dN1Bg

زمان: ۱۲:۲۰ ۱۳۹۸/۰۵/۰۳  

بازدید:
۱۱۹۴

ماتیس دی‌لیخت، ستاره تازه وارد یوونتوس در اولین بازی‌اش برای این تیم دروازه خودی را باز کرد ولی ساری، سرمربی یووه به دفاع از ستاره هلندی برخاست.

به گزارش “ورزش سه”، با اینکه ماتیس دی‌لیخت، ستاره گران‌قیمت و تازه وارد یوونتوس در اولین بازی خود با پیراهن این تیم، در مقابل اینتر، دروازه خودی را باز کرد اما مائوریتسیو ساری، سرمربی یووه به دفاع از دی‌لیخت برخاسته و می‌گوید ستاره هلندی مسئول نمایش ضعیف تیمش در نیمه اول این مسابقه نیست. ساری همچنین از درخشش بوفون در ضربات پنالتی این بازی ستایش کرد.

 

 

دی لیخت که برای اولین بار با پیراهن یوونتوس در یک بازی به صورت کامل به میدان رفته بود در دقیقه ۱۰ ضربه کرنر ارسالی استفانو سنسی را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا اینتر ۱-۰ از یووه پیش بیفتد. در نیمه دوم اما کریستیانو رونالدو نتیجه را جبران کرد تا بازی در وقتهای قانونی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

 

ساری با دفاع از مدافع هلندی تازه وارد یووه گفت:” ما می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. به خصوص وقتی در حال دفاع هستیم باید در پرس از زمین حریف برای پس گرفتن توپ به مراتب بهتر از این کار کنیم. باید در زمان دفاع به سمت جلو حرکت کرده و اجازه ندهیم بازیکنان حریف خودشان را به پشت سر ما برسانند. هیچکس به تنهایی مسئول بازی ما در نیمه اول این بازی نیست”.

 

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت:” اشتباه کردن در این شرایط طبیعی است. تغییر ذهنیت برای تیم و بازیکنان مدتی طول می‌کشد. خود من امروز اشتباه کردم که بچه‌ها را ۴۵ دقیقه تمرین دادم. در این گرما تمرین ۴۵ دقیقه‌ای تاثیر منفی روی آنها گذاشته بود”.

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.

رفتن به نوار ابزار