برگرفته وبسایت پین باهیس

لیورپول ۲-۲ اسپورتینگ؛ شاگردان کلوپ پیروز نشدند:: ورزش سه

0


کد خبر: rmJnN

زمان: ۰۹:۲۰ ۱۳۹۸/۰۵/۰۳  

بازدید:
۹۹۲

لیورپول در ادامه تور آمریکای خود در نیویورک به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت و در این بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ متوقف شد.

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول و اسپورتینگ لیسبون که برای پشت سر گذاشتن اردوی پیش‌فصل خود در آمریکا به سر می‌برند ساعاتی پیش در شهر نیویورک در قالب رقابتهای وسترن یونیون کاپ به مصاف هم رفته و بازی دو تیم با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

 

برونو فرناندس خیلی زود و در دقیقه چهارم بازی اسپورتینگ را از حریف پیش انداخت. بعد از آن اما لیورپول موفق شد در همان نیمه اول دو گل به ثمر رسانده و ۲-۱ از تیم پرتغالی پیش بیفتد. اما اسپورتینگ در نیمه دوم گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی در نهایت با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

 

اولین گل بازی در دقیقه چهارم و توسط کاپیتان اسپورتینگ فرناندس با یک شوت محکم به ثمر رسید. لیورپول که برای اولین بار لباس دوم فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را به تن کرده بود دو بار تا آستانه زدن گل تساوی از روی ضربات ایستگاهی پیش رفت ولی موفق نشد.

 

 

اما فشار لیورپول در دقیقه ۲۰ به ثمر نشست تا دیووگ اوریگی گل تساوی لیورپولی‌ها را وارد دروازه تیم پرتغالی کند. در دقیقه ۴۴ بازی هم پاس پشت پای الکس اوکسلید چمبرلین به جورجینیو واینالدوم رسید تا او کار را تمام کرده و مرسی‌سایدی‌ها را از حریف پیش بیندازد. لیورپول با برتری ۲-۱ نیمه اول را به پایان رساند و به رختکن رفت.

 

اسپورتینگ اما نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۴ مزد بازی بهترش را گرفت. حرکت تیمی خوب اسپورتینگ با ضربه هوشمندانه وندل کامل شد تا مینیوله دروازه‌بان لیورپول کاری از پیش نبرد و دومین گل اسپورتینگ به ثمر برسد. لیورپول لحظاتی بعد تا آستانه زدن گل سوم خود پیش رفت ولی ضربه سر ویرژیل فن‌دایک به تیر دروازه برخورد کرد تا شاگردان کلوپ نتوانند این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند.

 

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.

رفتن به نوار ابزار