برگرفته وبسایت پین باهیس

آرژانتین؛ دلخوش به آمار درخشان لیونل مسی (عکس):: ورزش سه

0


به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی آرژانتین که شروع ضعیفی در کوپا آمه ریکا داشت، حالا خود را به هر زحمتی بود به نیمه نهایی رسانده و آنها باید بامداد چهارشنبه در دیداری دشوار در بلوهوریزنته، به مصاف برزیل میزبان بروند.

 

لیونل مسی اگرچه تورنمنت فوق العاده ای نداشته، اما تا به حال با لباس تیم ملی آرژانتین در تمامی نیمه نهایی های کوپا آمه ریکا به برتری رسیده و امیدوار است این اتفاق دوباره تکرار شود.

 

اولین بار لیونل مسی در سال ۲۰۰۷ و در دیدار مقابل مکزیک در نیمه نهایی کوپا آمه ریکا به میدان رفت که حاصل آن برتری ۱-۳ آلبی سلسته و صعود به فینال بود. گل دوم تیم ملی آرژانتین با ضربه چیپ تماشایی لیونل مسی زده شد اما آنها در نهایت در فینال با ۳ گل مغلوب برزیل شده و نایب قهرمان شدند.

 

 

 

 

 

تیم ملی آرژانتین در سال ۲۰۱۵ و در نیمه نهایی کوپا آمه ریکا به مصاف پاراگوئه رفت و با نتیجه خیره کننده ۱-۶ موفق به شکست این تیم و راهیابی به فینال شد. جالب اینجاست که مسی نتوانست در این پیروزی پرگل موفق به گلزنی شود اما وی روی دو گل نقش آفرینی کرد. این بار آلبی سلسته در فینال مغلوب شیلی شد و باز هم نتوانست به قهرمانی دست یابد.

 

 

 

 

 

آخرین بار لیونل مسی با لباس تیم ملی آرژانتین در نیمه نهایی سال ۲۰۱۶ به میدان رفت و آنجا نیز آلبی سلسته با ۴ گل موفق به غلبه بر ایالت متحده شد. این بار لیونل مسی با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده موفق به گلزنی شد اما باز هم رسیدن به فینال برای تیم ملی آرژانتین خوش یمن نبود و در شبی که لیونل مسی پنالتی خود را به آسمان زد، آنها سومین شکست متوالی در فینال را نیز تجربه کردند.

 

 

 

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.

رفتن به نوار ابزار